Чи живете ви своїм життям?

Життя дуже коштовне, щоб не робити того, що робить нас щасливими!

Чи живете ви своїм життям? Чи відчуваєте кожну мить повною мірою? Наше соціальне життя невпинно нав’язує нам свої правила: як поводитися в тій чи іншій ситуації, що відчувати, що говорити… Зупиніться на секунду. Озирніться.

Ритм сучасного життя надзвичайно високий. Ви завжди щось комусь винні, у вас завжди багато справ і обов’язків, ви намагаєтеся все встигнути і дуже засмучуєтеся, якщо вибиваєтеся з графіка. Але чи є в цьому божевільному ритмі місце для вас? Чи є час зупинитися хоча б на хвилину, зітхнути повними грудьми і побачити світ, а не просто дивитися на нього? Чи є можливість насолодитися простим сонячним днем або дощовим вранці?

Перед обличчям небезпеки ніхто не думає про те, що треба було більше працювати, частіше ходити в спортзал або менше витрачати грошей на відпустку. Ні, ми замислюємося про ті моменти, які принесли нам радість і щастя. У кожного вони свої. У кожного своє щастя, своя правда і своя свобода. Цей стан глибоко внутрішній, не залежний ні від кого, крім вас самих. Якщо ви хочете бути щасливими, просто будьте!

Моделі поведінки, які формуються в нашій свідомості з самого раннього дитинства, чи дозволяють вони нам бути щасливими? З раннього дитинства нам вселяли: потрібно вчитися старанно, щоб знайти хорошу роботу, потім потрібно важко працювати і «затягувати пояс», щоб скупчити грошей на квартиру, віддати дітей в хорошу школу, оплачувати рахунки і відкладати на пенсію. Задумайтеся про якість свого життя. Що б ви хотіли змінити? Про що ви мрієте? Якщо ви завжди хотіли подорожувати, заплануйте відпустку. Якщо ви хочете бути пілотом, а не сидіти в офісі з 9 до 6, є відмінні курси в літній школі. А якщо ви поки не маєте фінансової можливості або рішучості поміняти все кардинально, просто згадайте, є багато дрібниць, які приносять вам щастя: прогулянки парком, читання книги, нестримний сміх вашої дитини…

Життя – занадто дорогоцінне, щоб не робити того, що робить нас щасливими! Ви повинні бути щасливі! Тому що в момент, коли ви озирнетеся, єдине що буде важливо, це робили ви те, що любили, в оточенні людей, яких любили.

З повагою,

Стихарна Ксенія

+38(067) 362-80-77

Меню