Переваги спонтанного сексу!

Спонтанний секс – задоволення, яке повинен спробувати кожен!

Сімейне життя поступово перетворює секс на щось буденне і обов’язкове, на «неминучу роботу по дому». У цьому випадку, спонтанний секс відмінно допоможе зняти напругу і залучити нові відчуття!

Почуття загострюються, бажання долає, пристрасть накриває в найбільш невідповідний час і в найнесподіванішому місці… таке складно контролювати! Звичайно, найчастіше такий секс трапляється з незнайомим партнером, однак і подружні пари часто використовують його як спосіб струснути і оживити своє сексуальне життя. Цей спосіб схвалюють всі. Ви здивуєтеся яким різноманітним асортиментом сексуальної нижньої білизни, еротичних костюмів і всіляких атрибутів для рольових ігор вас порадують інтим-магазини! До того ж, спонтанний секс має низку переваг:

  1. Емоційне вивільнення. Вам не потрібно відволікатися на підготовку та організацію, так би мовити, цього заходу. Спонтанний секс забирає всю вашу увагу, тому що зараз ви максимально збуджені. Вам і страшно, і цікаво, і хочеться зробити цей «стрибок». Комплекси, стереотипи і проблеми буквально розчиняються.
  2. Пробудження тваринного інстинкту. Ваше внутрішнє «Я» в повному захваті від того, що відбувається. Це можливість відкритися, показати себе справжнього, абстрагуватися від світу і довіритися своєму інстинкту, своїй тварині початку… вже воно вас забере туди, куди потрібно.
  3. Секс у незвичайних місцях. Порушуючи традиції (спальня, при закритих дверях в беззвучному режимі, щоб не розбудити дітей), пристрасть може застати вас де завгодно: у літаку, в ресторані, в ліфті, на пляжі, в пральні на пральній машинці, в театрі, та врешті-решт в автобусі! До речі про екстремальні умови, страх що вас в будь-який момент можуть застукати, зазвичай супроводжується бурхливими оргазмами, але, все ж, пам’ятайте про етичні норми і намагайтеся не потрапити на очі оточуючим, ні то конфузу не уникнути.
  4. Реалізація фантазій. Сексуальні експерименти розширюють наші межі задоволення, дозвольте собі бути сміливим і розкутим. У кожного з нас є свій потаємний списочок, так ось він – шанс «відірватися».
  5. Трохи егоїзму. Найчастіше в ліжку партнери «грають» в компроміс, намагаються для партнера, а потім вже для себе. А спонтанний секс – це «пригода», ви можете повністю віддатися своїм почуттям і бажанням, самому вибрати позу, швидкість, підхід. Все, що потрібно – отримати задоволення, а поступки і упри тут недоречні, суть в тому, що це весело і яскраво!

Пам’ятайте

Будь-яка проблема має рішення! Будьте щасливі!

Стихарна Ксенія

solve.a.problem.od@gmail.com

+38(067) 362-80-77

Меню